KONST / Litografier / Färglitografi 12119132
nr 1211 9132
Bernard Buffet
(1928-1999), Frankrike
Färglitografi, Stadsmotiv, ej signerad. Motivet: 44x93
Bernard Buffet, fransk bildkonstnär född 1928, död 1999.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:35:57
22/10 17:49:27
22 okt
Bernard Buffet
Läs mer om Bernard Buffet